OKUL POSTERLERİ » İngilizce Posterleri
YDS-YOKDIL-YDT-Ingilizce-Poster-Seti--Ogrenci-Seti--resim-1064.jpg

YDS-YÖKDİL-YDT İngilizce Poster Seti (Öğrenci Seti)

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Kargo ve Garanti

Öğrenci Seti: 33 x 48 ebatlarında 130 gr. parlak kuşe kağıt 

YDS-YÖKDİL-YDT İngilizce Poster Seti

Yabancı dil sınavlarına hazırlanan öğrencilerin kesinlikle bilmesi gereken konuları en kapsamlı şekilde anlatan 8 poster içerisinde,

1. POSTER: TENSES (İngilizce Zamanlar, Kullanımları ve Zaman İpuçları)

Tense’lerin etken ve edilgen fiil çekimleme kuralları, kullanıldıkları yerler, o Tense’e işaret eden zaman zarfları ve Türkçe çevirilerini içermektedir. 12 Tense için yaklaşık 200 tane zaman ipucu, Türkçe çevirileriyle birlikte verilmektedir.

2. POSTER: MODALS (Modal Yardımcı Fiiller, Ait Oldukları Zamanlar, Kullanımları ve Türkçe Çevirileri)

Tüm modal ve modal benzeri yardımcı fiillerin cümlede verdiği anlam ve zaman olgusu, Türkçe çevirileri ile birlikte sunulmaktadır. 

3. POSTER: GERUNDS-INFINITIVES (İsim-Fiiller)

Ardından “gerund” (Ving)/ “infinitive” (to V0) ya da “bare infinitive” (V0) isteyen fiillere ilişkin Türkçe çevirileri içeren alfabetik listelerde özel kullanım ve kalıplara dair detaylar verilmekte, 170’den fazla fiilin kullanımı açıklanmaktadır. Yanında hem Gerund hem Infinitive alabilen fiiller, anlam değişikliği olup olmadığına göre ayrı kutucuklarda verilmiştir. Fiillerin yanında Türkçe çevirileri de olduğundan, “sınavlarda çok çıkan fiiller sözlüğü” işlevi görecektir. 

4. POSTER: LINKING WORDS (İngilizce Bağlaçlar)

İngilizce bağlaçların cümle içerisinde nasıl kullanıldığı ve Türkçe çevirileri, A’dan Z’ye liste şeklinde verilmektedir.  Listede önce bağlaçların kullanım kuralları verilip, ardından 200’den fazla bağlaç Türkçe karşılıklarıyla birlikte açıklanmaktadır. Okuma anlama becerisi açısından bağlaçların önemi yadsınamaz. Dolayısıyla, okuduğunuz her cümlede bu bağlaçların karşınıza çıkacağını unutmayınız. 

5. POSTER: VERB + PREPOSITION COMBINATIONS (Fiillerle Birlikte Kullanılan Edatlar ve Türkçe Çevirileri)

180’den fazla fiilin beraber kullanıldığı edatlar ve Türkçe çevirileri alfabetik liste biçiminde sunulmaktadır. Yanındaki edata göre fiillerin anlamları değişebilmektedir, bu yönüyle ezberlenmesi gereken kalıpları vererek doğru çeviri yapmayı sağlamasının yanı sıra bir “fiiller sözlüğü” olarak düşünülebilir. 

6. POSTER: ADJECTIVE+ PREPOSITION COMBINATIONS (Sıfatlarla Birlikte Kullanılan Edatlar ve Türkçe Çevirileri)

160’dan fazla sıfatın beraber kullanıldığı edatlar ve Türkçe çevirileri alfabetik liste biçiminde sunulmaktadır. Hem ezberlenmesi gereken kalıpları sunmakta, hem de “temel sıfatlar sözlüğü” işlevi üstlenmektedir. 

7. POSTER: NOUN + PREPOSITION COMBINATIONS (İsimlerle Birlikte Kullanılan Edatlar ve Türkçe Çevirileri)

130’dan fazla ismin beraber kullanıldığı edatlar ve Türkçe çevirileri alfabetik liste biçiminde sunulmaktadır. Burada verilen kalıpların da ezbere bilinmesi gereklidir. 

8. POSTER: PHRASAL VERBS (Öbek Fiiller ve Türkçe Çevirileri)

Yaklaşık 200 tane “Phrasal Verb” ve Türkçe çevirileri alfabetik liste biçiminde sunulmaktadır. 

Öğrencilerin ezberlemekte en çok zorlandığı konulara odaklanan, her an gözlerinin önünde bulunacak bir kaynak. Posterlerin bazıları benzersiz olup, her biri içeriği açısından “en kapsamlı” olarak nitelendirilebilir.

 

 

_lang_yorumEkleyebilmenIcin

_lang_compareDegerlendirme » puan

Garanti Şartları

Kargonuz, ürünler için özel olarak üretilmiş olan rulo masuralara koyulur ve özenle paketlenir. Kargoda zarar görmesini engelleyecek et kalınlığına sahip olan masuralarla kargoda asla zarar görmez. Size baskıdan çıktığı ilk haliyle ulaşır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm kredi kartı bilgileriniz 256 bit ssl sertifikası ile güvende!

NEDEN OKUL POSTERLERi

Öğrenmenin Zevkli ve Renkli Dünyasını Minik Dahilere Anlatmanın En Kolay Yolu.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan İçerikler, Görseller ve Ürün Açıklamalarının tümünün hakları firmamıza aittir. Alıntı yapılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır.

© 2018 okulposterleri.net tüm hakları saklıdır | Tecrübeyle Tasarlanmıştır®

Fevzi Çakmak Mah. Mehmet Akif Cad. No: 20/A Sincan - ANKARA

0541 364 66 19
okulposterleri@gmail.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.