Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 222,390.10 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

 

Neler Yaparız?

Bilgi dolu Okulposterleri tasarlayarak okullara marka değeri katacak genç ve dinamik yepyeni bir firmayız. Yepyeniyiz ama her birimiz kendi alanında bilgi birikimi ve tecrübesi oldukça yüksek donanımlı bir ekibiz. Yaratıcı grafikerlerimizin hayal gücü ile tecrübeli eğitimcilerin fikirlerini bir araya getirip boş duvarları, eğitim ve eğlence dünyasına çeviriyoruz. Bize göre okula "çok iyi bir okul" dedirten şeylerden biri de okuldaki eğitim ortamıdır. Marka okullar oluşturmak için okulunuzun ihtiyaçlarına göre eğitim posterleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Okullar için çözüm ortağı oluyoruz. Ekip arkadaşı oluyoruz. Yenilikçi enerjimizi ön planda tutarak öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin seveceği tasarımları hayata geçiriyoruz. Tasarımlarımızı folyo, branda duvar kâğıdı vb. baskı materyalleri ile gerçeğe dönüştürüyoruz. Eğitimdeki yenilikleri takip ediyor yenilikçi, inovatif ve iddialı ürünler yapmaktan çekinmiyoruz.

Neler Yaptık?

Okulunuzun sopsoğuk, klasik duvarlarını, bilgi dolu eğitim materyali haline getirerek okulunuza marka değeri katacak genç dinamik ve yepyeni bir firmayız. “Öğrenmenin zevkli ve renkli dünyasını minik dâhilere anlatmanın en güzel yolu.” sloganı ile yola çıktık ve 5 sene içerisinde yüzlerce okula renk kattık. Siz de öğrencilerinizin yeni ufukları keşfetmelerine imkân verin. Onlara yeni bilgiler öğrenebilecekleri güzel alanlar oluşturmak için bizimle çalışın...

Yeni web sitemizi ziyaret ettiniz mi?

https://www.okulkapigiydirme.net

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan İçerikler, Görseller ve Ürün Açıklamalarının tümünün hakları firmamıza aittir. Alıntı yapılması durumunda yasal süreç başlatılacaktır.

© 2014 okulposterleri.net tüm hakları saklıdır | Tecrübeyle Tasarlanmıştır®

Fevzi Çakmak Mah. Mehmet Akif Cad. No: 20/A Sincan - ANKARA

0541 364 66 19
okulposterleri@gmail.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.